Praktické příslušenství k vašemu domu

Nádrže na dešťovou vodu
Čističky odpadních vod
Bezpečnostní bunkry
Prostorné sklepy

Booster Tank – nádrž + biofiltr!

Akumulační nádrž na odpadní vody s kompletním integrovaným systémem biologického i mechanického dočištění a automatickým výtlakem pro splachování, technické účely a zalévání. Opětovné využívání odpadní vody s finanční podporou státu až 50% nákladů je tou nejlepší zprávou pro každého majitele domovní čistírny odpadních vod!

Nyní může každý majitel ČOV sbírat vyčištěnou vodu a využívat ji znovu na splachování toalet a zavlažování zahrady, čímž ušetří desítky metrů krychlových vody a tisíce korun ročně a získá finanční podporu od státu až 65.000 korun!

Systém Booster Tank od společnosti Kolomaki představuje nejjednodušší způsob sběru a využití odpadních vod. Dočišťující nádrže nejen sbírají vodu z čistírny, ale také zlepšují kvalitu úpravy, filtrují vodu a pod tlakem ji směrují do toalety a na zavlažování.

Hlavním problémem při opětovném využití vody po ČOV je to, že voda v ČOV není zcela vyčištěná a výsledek čištění není vždy stabilní. Voda, která vychází z ČOV, obsahuje až 10-15 % organických nečistot. Jakmile se organické látky nahromadí v nádrži, bez přístupu kyslíku začnou zahnívat, což zhoršuje kvalitu vody a způsobuje nepříjemný zápach. Používání takové vody ke splachování toalety je nevhodné, dochází ke kontaminaci vodovodního potrubí a na toaletě se šíří nepříjemné pachy. Pokud se nedočištěná voda používá k zavlažování rostlin, rychle ucpává potrubí a rozvody vody a ničí filtry a trysky.

Abyste mohli získat státní dotace ve výši až 65 000 korun a ušetřit tisíce korun a desítky metrů krychlových vody ročně, lze snadno zakoupit a nainstalovat kompaktní systém Planus Booster od společnosti Kolomaki.

Nepotřebujete žádná další čerpadla, filtry ani řídicí systémy: Systém Booster Tank je řešením na klíč. Všechny potřebné součásti systému jsou dodány zákazníkovi a instalovány v prefabrikované podzemní nádrži. Stačí jen připravit mělký výkop a instalovat nádrž bez použití betonu!


U Booster Tank jsou všechny tyto problémy vyřešeny

 • Voda se skladuje v podzemní nádrži vhodného objemu (2 až 10 m3).
 • Akumulovaná voda prochází stálou biologickou a mechanickou úpravou-organický odpad a rozpuštěné plyny jsou z vody odstraňovány bio-oxidací.
 • V biofiltru, který obsahuje přírodní kompostovatelné materiály se usazují hrubé mechanické nečistoty.
 • Třístupňový vodní filtr na výstupu zajišťuje perfektní vyčištění vody.
 • Integrované automatické čerpadlo dodává vodu do domu a zavlažovacího systému s konstantním tlakem.
 • Technologie je umístěna v podzemní nádrži a nezabírá žádný prostor v domě nebo technické místnosti.
 • Systém má zcela bezhlučný chod.
 • Díky nízké výšce podzemní nádrže je instalace snadná a lze ji provést bez stavebních strojů.
 • Integrované umělé řasy, které navyšují kvalitu biologického čištění.
 • Tichý nátok a sifonový přepad.
 • Ventilace komínového typu.
 • Řídící jednotka šetřící elektrickou energii.
 • Bezpečnostní pochozí poklopy, zapuštěné do terénu, které nikde nepřekáží.


Začněte šetřit vodou a penězi a získejte až 65 000 korun s realizací všech prací během jednoho dne!


Kontaktujte nás

Nádrže na děšťovou vodu


Nádrže dodáváme s kompletní realizací ve velikostech od 2m³ - 14m³. Pro více informací volejte 725 999 129.

Obrázek

Kolomaki Planus 4

Kompaktní nádrž pro snadnou instalaci v omezeném prostoru. Správná volba pro kropení záhonku.

29 900 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


Materiál a odolnost

Kolomaki Planus 4 je vyroben z technického polypropylenu od špičkových českých výrobců. Síla stěn nádrže je 15 mm, díky tomu je nádrž samonosná. Její pevnost je navíc zajištěna HT potrubím (o síle 3,4 mm a průměru 110 mm), které nádrž zevnitř vyztuží a zamezí případnému zborcení. Na bočních stěnách vně nádrže najdete výztuhy s otvory pro betonářskou ocel v případě nutnosti obetonování.

Vybavenost

Vestavěné příslušenství k nádrži je důkladně promyšleno. Obsahuje standardizovaný poklop (nezátěžový), který je zapuštěný do země. Nepřekáží a jeho váha se nepřenáší na nádrž, ale na okolní hlínu. Hrdlo nádrže je nastavitelné a obsahuje otočný poklop s důmyslnými otvory na kabely a hadice. Zabraňuje případnému pádu do nádrže.

Přívod a odtok dešťové vody je umístěn na nádrži.

Celkový objem (l): 3860
Doporučená plocha trávníku (az, m2): 200
Hmotnost (kg): 160
Rozměry (Š*D*V, mm): 2170 x 2170 x 1016


Obrázek

Kolomaki Planus 6

Samonosná nádrž do mělkého výkopu pro malou zahradu. Pro ruční zavlažování středně velkého pozemku.

36 900 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


Materiál a odolnost

Nový Planus 6 + je samonosná nádrž české výroby z kvalitního polypropylenu od tuzemských dodavatelů, který je velmi odolný a zároveň patří mezi nejtvrdší plasty.

Nádrž je vertikálně zpevněna HT potrubím průměru 110 mm a šířky stěny 3,4 mm a po bocích vyztužena žebry. Tloušťka vrchní desky je 15 mm, tudíž nemůže dojít k poškození nádrže tíhou zeminy nad ní.

V případě potřeby instalace do větší hloubky má nádrž po bocích připravené otvory na roxory, které se používají při obetonování nádrže ze stran, aby na nádrž nepůsobil boční tlak zeminy.

Vzhledem k rozměrům nádrže (dxšxv) 4 x 2 x 0,8 m je vhodná pro prostory, kde není možný hluboký výkop.

Vybavenost

V případě servisu je do nádrže snadný přístup přes nastavitelné hrdlo, které se dá nastavit dle výšky terénu, případně prodloužit pomocí nástavce. V hrdle se zároveň nachází všechny potřebné úchyty pro lanka, hadice a kabely.

O potřebné zabezpečení se stará uzamykatelný kompozitní poklop, který je vždy zároveň s terénem a je zahrnut v ceně.

Nádrž je vybavena úchyty, které slouží pro snadnou manipulaci při nakládání, skládání, a usazování nádrže.


​Celkový objem (l): 5860
Doporučená plocha trávníku (až, m2): 400
Hmotnost (kg): 220
Rozměry (S*D*V, mm): 2170 х 4170 х 770


Obrázek

Retenční podzemní nádrž na dešťovou vodu Český Standard samonosná 2m³

Tato malinká nádrž je vhodná pro plochu střechy do 10m3. Ideální pro občasné zalévání truhlíků a malých záhonků. Její kompaktní rozměry jsou vhodné do míst, kde není prostor pro větší techniku nutnou k instalaci.

18 935 Kč (vč. DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


Tato malinká nádrž je vhodná pro plochu střechy do 10m3. Ideální pro občasné zalévání truhlíků a malých záhonků. Její kompaktní rozměry jsou vhodné do míst, kde není prostor pro větší techniku nutnou k instalaci.

Tělo nádrže, tzv. Válec je vyroben z vysoce kvalitního ekoplymeru. Desky se k sobě svařují na plně automatických svařovacích strojích. Desky se nejdříve rovnoměrně zahřejí po celé své délce, poté k sobě přirazí a začne proces chladnutí, který je spojí na pevnost sváru 98%. Takovýto  spoj zaručuje vysokou pevnost a hlavně 100% vodotěsnost.

Strop nádrže je opatřen ideálním počtem výztuh, které jsou přivařeny ke stropní desce extrudovým svářením. Nepoužíváme horký vzduch pro svařování. Horní deska je z ekopolymeru, který zaručuje pevnost a zároveň pružnost. Poté se deska přivaří k hlavnímu válci.

Dno nádrže je staticky spočítáno tak, aby odolávalo tlakům, které mohou působit při vypuštění nádrže. Dno je přivařeno k válci a jsou k němu přivařeny vnitřní HT výztuhy, které zajišťují rovnoměrné tlaky mezi stropem a dnem.

Výztuhy jsou nejen uvnitř nádrže a na stropě, ale také po celém jejím obvodu. Jejich síla, délka a počet se liší u každé velikosti nádrže. Výztuhy jsou počítány kvůli statickému zatížení pro každou nádrž zvlášť.

Revizní šachta vyrobena z ekopolymeru o průměru 600mm je vysoká 300mm a přivařena k nádrži extrudery. Zajišťuje pohodlný vstup do nádrže a je dostatečné pevná pro bezpečnost servisu.

Poklop vyrobený z kompozitního plastu je pochozí, je navržen tak, aby nevyčníval nad terén a je dvěma šrouby uzamykací, kvůli zajištění bezpečnosti.

Standardní výbava nádrže:
Unikátní kompozitní bezpečnostní poklop
Výztuhy vnitřní, vnější
Montážní úchyty
Integrovaná průchodka pro vstup vody DN100
Integrovaná průchodka pro bezpečnostní přepad DN100


Obrázek

Retenční podzemní nádrž na dešťovou vodu Český Standard dvouplášťová 2m³

Speciální nádrž do míst s jílovitým podložím, nebo do míst s spodní vodou.

26 401 Kč (vč. DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


Speciálně vyvinuté tělo s dvěma plášti pro vybetonování. Pláště jsou k sobě přivařeny výztuhami, aby zůstával rovnoměrný prostor určený pro beton. Pláště jsou na dně spojené a testované pro 100% vodotěsnost. Díky tomu zůstává beton jen tam kde má. 

Speciální dvouplášťové tělo nádrže z ekopolymeru, svařované na automatických svářecích strojích zajišťuje nejen 100% vodotěsnost, ale také je velice pevné a stabilní oproti jednoplášťovým nádržím. Jedná se o dva válce k sobě spojené pro vybetonování. Vybetonováním mezi plášti se vytvoří obrovsky pevný skelet.

Strop nádrže je vybaven výztuhami s otvory pro betonářskou ocel. K vnitřnímu válci je pro 100% vodotěsnost přivařen extrudery….... Nepoužíváme pro vaření horký vzduch.

Dno nádrže je naopak od stropu přivařeno k oběma válcům. Nejen pro zvýšení pevnosti, ale také pro udržení betonu mezi plášti, aby nedošlo k vniknutí spodních vod. Na dně jsou již z výroby připraveny všechny prvky pro další instalace nutných výztuh.

Výztuhy jsou u této nádrže instalovány do těla válce mezi dno a strop. Jedná se o HT potrubí, které při instalaci vybetonujete a zajistíte statiku stropu. Přesně vypočítané a navařené výztuhy mezi válci vám zajišťují stále stejný rozměr mezi plášti a výrazně zlepšují pevnost celé nádrže. Výztuhy jsou již z výroby vybaveny betonářskou ocelí pro snadné vytvoření železobetonové stěny.

Revizní šachta pro pohodlný vstup do nádrže o průměru 600mm je vyrobena také z ekopolymeru a jsou k ní přivařené pevné výztuhy zajišťující její stálý tvar.

Poklop dodávaný s nádrží je vyrobený ze dvou částí. Prstenec, který se instaluje okolo šachty, aby nepřekážel nad terénem a přesně zapadající poklop, který je pochozí a dvěma šrouby uzamykatelný. Je vyroben z velice pevného kompozitního materiálu.

​Standardní výbava nádrže:
Unikátní kompozitní bezpečnostní poklop
Výztuhy vnitřní, vnější, roxory mezi plášti
Montážní úchyty
Integrovaná průchodka pro vstup vody DN100
Integrovaná průchodka pro bezpečnostní přepad DN100


Obrázek

Retenční podzemní nádrž na dešťovou vodu Český Standard k obetonování 2m³

Nádrž o objemu 2000 litrů je vhodná k zahradním domkům a do míst s malým prostorem pro výkop a instalaci.

17 051 Kč (vč. DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


Tato nádrž je vhodná pro zálivku záhonků. Optimální velikost střechy je 10 - 20m2. Poklop na nádrži je v rovině s okolní zeminou a nepřekáží.

Velice oblíbená nádrž pro zadržování a využívání dešťové vody. Jedná se o nejlehčí konstrukci, která i přes nutnost obetonování je vyvinuta našimi projektanty a autorizovaným statikem tak, aby splňovala nejpřísnější kritéria pevnosti. Tato nádrž je vyrobena z materiálu Tepp - Tvrzený ekopolymer propylenu, který svojí pevností a zároveň pružností zajišťuje její nejlepší stabilitu. Její konstrukce vylepšena o instalační držáky a průchodky pro hadice zajišťuje, že při instalaci není již nic nutné na místě dodělávat.. Je vhodné ji instalovat v případě horších statických podmínek, jako jsou skalnaté podloží, svahy. Hladký povrch ekopolymeru snižuje intenzitu usazování nečistot v nádrži. Vnější výztuhy válce mají již připravené otvory pro vložení betonářské oceli. Výsledkem instalace je konstrukce zajišťující pevnost betonu a 100% vodotěsnost polymeru.

Standardní výbava nádrže:
Unikátní kompozitní bezpečnostní poklop
Výztuhy vnitřní, vnější
Montážní úchyty
Integrovaná průchodka pro vstup vody DN100
Integrovaná průchodka pro bezpečnostní přepad DN100


Filtry

Obrázek

Biofiltr Rain 200 + Bioaktivátor Rain 500

Biofiltr Kolomaki Rain 200 (Planus) slouží k dokonalému mechanickému a biologickému čištění dešťové vody.

23 900 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


Princip a fungování biofiltru je následující. Svody dešťové vody jsou napojeny do biofiltru, kde se těžké nečistoty usadí u dna a mechanické nečistoty zachytí plovoucí uhlí. Přečištěná voda pak odtíká samospádem do nádrže na dešťovou vodu.

Pomocí kalového čerpadla umístěného na dně nádrže se znečištěná voda dostává zpět do biofiltru, kde se v horní části filtru rozbije o drážkový rozprašovač, který zajišťuje okysličení vody.

Voda dále protéká přes dřevěnou náplň (štěpky), které slouží jako nosič biofilmu. Přírodní bakterie konzumují organické nečistoty a usazeniny a okysličují nežádoucí látky. Část vody projde drceným vápencem, upravujícím její pH.

Přes uhlí, sloužící jako nosič biofilmu a přírodní filtr, se voda vrací zpátky do hlavní komory a znovu nateče do dešťové nádrže.

Takto upravená a okysličená voda bez zápachu, obsahující přírodní bakterie, následně čistí vnitřní povrch nádrže a filtrační elementy čerpadel, což má vliv na jejich životnost a výkonnost.

Biofiltr Kolomaki Rain 200 je oproti standardnímu biofiltru o 0,5 m menší, má hranatý tvar jako nádrž Planus, disponuje nastavitelným hrdlem a vylepšeným lapačem písku.


Čistírny odpadních vod

Obrázek

Čistírna odpadních vod AS – MONOcomp 4

Čistírna odpadních vod s řídící jednotkou.

51 500 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


​Čistírna odpadních vod AS-MONOcomp je určena k čištění komunálních splaškových vod. ČOV typu SBR s procesem čištění, resp. chodem dmychadla řízeným elektrickou mikroprocesorovou řídící jednotkou, variantně se zařízením srážení fosforu a/nebo s UV lampou na odtoku pro hygienizaci vyčištěné vody. Jedná se o certifikovaný výrobek s jednoduchou instalací, snadnou obsluhou a se skutečným řešením kalové problematiky – ČOV s likvidací přebytečného kalu pomocí integrovaného odvodňovacího zařízení, které zajišťuje odtah přebytečného kalu do odděleného kalového prostoru a jeho stabilizaci pro možnost následné kompostace (4-16 EO) nebo odvozu z externí kalové nádrže (20-50 EO).

Tato ČOV v několika variantách pro 4-50 EO splňuje požadavky na třídu DČOV III. dle NV 401/2015 Sb., kategorii PZV a limity mikrobiologického znečištění dle NV 57/2016 Sb.


Obrázek

BC Optima 4

Čistírna odpadních vod s volitelnou výbavou.

41 990 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


Domovní čističky odpadních vod BC BioCleaner jsou určeny pro čištění odpadních vod z nejmenších individuálních zdrojů znečištění – rodinných domů, chat a chalup, menších penzionů nebo provozoven. Jsou plnohodnotnou ekologickou náhradou plastových a betonových jímek, jejichž vyvážení je ekonomicky mnohem náročnější než provoz čistírny odpadních vod. ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD Osvědčená čistírna s volitelnou výbavou Domovní čistírny odpadních vod BC BioCleaner čistí odpadní vody z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní, automatických praček nebo myček nádobí. Jednoduše Vám vyčistí veškerou odpadní vodu z Vaší domácnosti. Všechny naše čistírny splňují normy a nařízení platné v České republice i v Evropské unii.

Jmenovitý denní průtok (l): 600
Hmotnost (kg): 150
Rozměry (Š*D*V, mm): 1400 x 1400 x 2050


Booster tank

Obrázek

Booster Tank 4 m3

Nádrž na pročištěnou odpadní vodu (např. z čistírny odpadních vod) se zabudovaným systémem biologického i mechanického dočištění vody a automatickými tlakovými čerpadly. Objem 4 m3. Opětovné využívání odpadní vody s finanční podporou státu až 50% nákladů je tou nejlepší zprávou pro každého majitele domovní čistírny odpadních vod!

68 500 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


Akumulační nádrž na odpadní vody s kompletním integrovaným systémem biologického i mechanického dočištění a automatickým výtlakem pro splachování, technické účely a zalévání.

Opětovné využívání odpadní vody s finanční podporou státu až 50% nákladů je tou nejlepší zprávou pro každého majitele domovní čistírny odpadních vod!

Nyní může každý majitel ČOV sbírat vyčištěnou vodu a využívat ji znovu na splachování toalet a zavlažování zahrady, čímž ušetří desítky metrů krychlových vody a tisíce korun ročně a získá finanční podporu od státu až 65.000 korun!

Systém Booster Tank od společnosti Kolomaki představuje nejjednodušší způsob sběru a využití odpadních vod. Dočišťující nádrže nejen sbírají vodu z čistírny, ale také zlepšují kvalitu úpravy, filtrují vodu a pod tlakem ji směrují do toalety a na zavlažování.

Hlavním problémem při opětovném využití vody po ČOV je to, že voda v ČOV není zcela vyčištěná a výsledek čištění není vždy stabilní. Voda, která vychází z ČOV, obsahuje až 10-15 % organických nečistot. Jakmile se organické látky nahromadí v nádrži, bez přístupu kyslíku začnou zahnívat, což zhoršuje kvalitu vody a způsobuje nepříjemný zápach. Používání takové vody ke splachování toalety je nevhodné, dochází ke kontaminaci vodovodního potrubí a na toaletě se šíří nepříjemné pachy. Pokud se nedočištěná voda používá k zavlažování rostlin, rychle ucpává potrubí a rozvody vody a ničí filtry a trysky.

Se systémem Booster Tank jsou všechny tyto problémy vyřešeny.


Sklepy

Obrázek

Kolomaki Kellari 7

Prostorný a estetický sklep Kolomaki Kellari 7 je vybaven klasickými schody pro pohodlný sestup.

129 000 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


Výroba sklepů Kolomaki Kellari se provádí podle mnohem přísnějších evropských DVS protokolů Německé svařovací asociace.

Hlavním materiálem sklepa je homogenní polypropylen. Na rozdíl od nízkotlakého polyethylenu deformovatelného statickým zatížením, český polypropylen dokonale „drží“ formu, zajišťuje pevnost sváru v 98% počáteční pevnosti a je estetičtější.

Sklep Kolomaki Kellari 7 je vyroben ve formě válce. Kromě toho je tělo zesíleno vnitřním vyztužujícím rámem – profilované police horizontálně uložené na svislých výztuhách. Válcová forma výrazně převyšuje pevnost nádrží obdélníkové konstrukce.

Dno sklepa Kolomaki Kellari 7 je vyrobeno ze dvou vrstev, jelikož prochází maximálním napětím v důsledku tlaku podzemní vody (až 3 MPa a více). Dvojvrstvá základna pracovní komory je vyrobena z polypropylenových desek s vyvinutým vnějším opracováním o celkové tloušťce 80 mm a s druhou vrstvou homogenního kopolymeru polypropylenu o tloušťce 8 až 10 mm.

Vzhledem k vypočítanému návrhu sklepa Kolomaki Kellari 7, nevyžaduje během montáže betonovou ochranu a může být upevněn v zemi jednoduchým ukotvením.

Vybavení Kolomaki Kellari 7

Každý sklep má již vše, co potřebujete:

 • Pracovní prostor 1,80 m, průměr 1,90 m
 • Pohodlné schodiště
 • Čtyři police po celém obvodu sklepa pro umístění potravin a tekutin např. zavařenin, kompotů, ovoce, zeleniny, vína…
 • Systém přirozeného oběhu vzduchu pomocí ventilace, kterou si můžete jednoduše regulovat.

Obrázek

Sklep Kolomaki Quick 1 – 2000

Nejkompaktnější a nejrychleji instalovatelný sklep.

115 000 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


​Kompaktní moderní sklep se šikmým vchodem pro instalaci pod dům, na rovinu nebo ve svahu. Částečně zapuštěný sklep se instaluje snadno, rychle a levně. Část vytěžené zeminy se používá k vytvoření náspu nad sklepem pro tepelnou izolaci a dodatečnou estetiku.

Pohodlné schodiště s odolným hliníkovým profilem s dlouhou životností, klasické stupně a široký vstup činí sklep ještě uživatelsky přívětivějším. Umožňuje snadný přístup, i když máte plné ruce.

Velké množství bočních výztuh s kovovými výztuhami pevně sjednocuje litý beton a plastový sklep a vytváří strukturu, která těží z nejlepších vlastností každého materiálu.

Trvanlivost, vzduchotěsnost a vodotěsnost trvanlivého polypropylenu, pevnost a síla betonu a kovu.

Použití vysoce kvalitních plastů a moderní svařovací zařízení zajišťuje bezkonkurenční životnost sklepa. Speciální údržba a antikorozní ošetření nejsou nutné!

Ve sklepě je dostatek místa pro umístění několika velkých polic, stojanů na víno nebo jiného nábytku dle vašeho výběru. A důmyslná konstrukce umožňuje prakticky neomezený úložný prostor díky dostupnosti modulárního připojení.

Tento sklep je k dispozici v různých velikostech.


Bunkry

Obrázek

Bunkr Kolomaki Quick 2 – 4000

Nejlepší bunkr pro rychlou instalaci za nejnižší cenu. Navržen tak, aby nabídnul bezpečný úkryt.

208 000 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás


Více informací


​Robustní bunkr s horizontálním vstupem, který lze umístit pod budovu nebo na rovné místo. Bunkr je kompletně zkonstruován a připraven k betonáži, takže instalace je jednoduchá, rychlá a cenově dostupná. Vhodná bezpečnostní hloubka je udržována s hloubkou bunkru až 2,5 metru.

Jednoduché schodiště z odolného kovu s hliníkovým profilem schodů a výškově odpovídajícím nástupem ještě více zjednodušuje používání bunkru.

Kolomaki Quick je extrémně pevný a bezpečný díky četným výztužným žebrům, kovové výztuži pro nalévání betonu kolem bunkru a klenuté stropní konstrukci.

K zajištění odolnosti našich bunkrů používáme nejmodernější technologii svařování a prémiový polypropylen. Naše bunkry nevyžadují žádnou speciální údržbu ani zabezpečení proti degradaci kovu.

Pomocí Bunker Quick 2 4000 může rodina až osmi lidí přečkat katastrofu v bezpečí. Je zde místo až pro 8 kusů nábytku, jako jsou židle a dvě postele. Bunkr má dostatečný prostor pro čtyři lůžka a další nezbytné předměty, takže jej může pohodlně a dlouhodobě využívat i čtyřčlenná rodina. Pro větší prostor doporučujeme použít skládací postele a židle.


Obrázek

Bunkr Kolomaki Qube 4

256 640 Kč (bez DPH)


Kontaktujte nás